Každý máme svoji cestu ...

 

 

Klienti se mě často ptají, jak jsem se dostala k tomu, co dělám. 

Jako mnoho z nás, neposlouchala jsem svoji duši, která se skrze moje tělo snažila po dlouhé roky upozorňovat, že mám něco ve svém životě změnit. V manželství jsem neřešila, co jsem měla, zavírala jsem oči před tím, co bylo zjevné a jasné a výsledek? Operace. V tu dobu jsem samozřejmě ještě netušila souvislosti. A světe div se, po operaci, ve stejné oblasti těla, jako byl operovaný orgán, se mi začala bolestí ozývat páteř. Tak silně, že jsem ve věku 38 let lezla z postele po kolenou a nemohla jsem se naklonit nad umývadlo, abych si vyčistila zuby. Předklon byl nadlidský výkon. Dokonce ani sednout si nebo zvednout se ze židle jsem bez pomocí rukou nedokázala. Nezbylo, než vyhledat pomoc.

Nechtěla jsem ale jít k lékaři, našla jsem si masérku, která se později stala mojí učitelkou. Masáže pomohly do určité míry, ale bolesti úplně neodstranily. Pochopila jsem, že dál si můžu pomoct už jenom sama. Začala jsem na sobě pracovat s pomocí Reiki.

V tu dobu jsem potkala Nikoletu Zsigóovou, která fotila auru. Druhé focení mi ukázalo kam jít. Proto jsem se vydala na cestu zpátky k sobě. Poslechla jsem volání své duše.

Z manželství jsem odešla, aniž bych věděla, co mě čeká. Ztratila jsem domov a všechny dosavadní jistoty byly najednou pryč. Bohyně Cuylah zničila, co bylo neschopné dalšího života a já jsem mohla začít žít svůj život.

Za dva měsíce jsem potkala svého dalšího partnera, dnes už manžela, a přestěhovala se. Otevřely se přede mnou brány dalšího poznání a tehdy začala moje cesta ke klientům a bylinkám.

 

 

Absolvované kurzy:
 
Kurzy o SVĚDOMÍ - www.katkakunova.cz 
 
Rekvalifikační masérský kurz – Inprov Brno

Reflexologie – Eva Zemková  

Kraniosakrální terapie Dech života - Jana Michálková, www.Fiestar-lecivedoteky.com

Baňkování - Gaoran Mi, www.guasha.cz

 

Šamanské semináře od r. 2007: 
Mgr. Zora Frešová – Slovensko, www.zorafresova.sk 
Lenka Gergelová - www.gergellova.cz
Ivo Musil – www.samani.cz 
Standing Bear – svatý muž z kmene Čerokí, USA